Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie na na seminarium międzynarodowe "Constitutional adjudication in Poland and Ukraine: challenges and perspectives" (7.3.2024)

 

Zapraszamy serdecznie na seminarium międzynarodowe "Constitutional adjudication in Poland and Ukraine: challenges and perspectives", które organizujemy w ramach projektu polsko-ukraińskiego finansowanego ze środków Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Wezmą w nim udział m.in. prof. Leszek Garlicki, dr Matthias Hartwig, dr Marta Kłopocka-Jasińska, prof. Volodymyr Venher, a także koordynatorki projektu: prof. Monika Florczak-Wątor oraz prof. Kristina Trykhlib.

Seminarium odbędzie się 7 marca 2024 r. o godz. 18:00 online.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapraszamy na seminaria CISK!

Sala Audytoryjna - Pałac Larischa

Zachęcamy do zapisania się do naszej listy mailingowej z powiadomieniami o nadchodzących seminariach. Informacje te znajdują się także w aktualnościach. Relacje z poprzednich seminariów znajdują się tutaj.

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Centrum Interdyscyplinarnych Studiów Konstytucyjnych jest samodzielną jednostką organizacyjną Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego utworzoną przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego na mocy zarządzenia nr 17 z dnia 30 stycznia 2020 r.

Celem działania Centrum jest inicjowanie, organizowanie i koordynowanie różnych form aktywności naukowej w zakresie interdyscyplinarnych badań naukowych dotyczących prawa konstytucyjnego, prawa europejskiego, teorii legislacji, teorii prawa oraz konstytucyjnego państwa prawa.

Centrum prowadzi również działalność edukacyjną i ekspercką.