Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie na seminarium CISK pt. Abuzywna wykładnia konstytucji, czyli jaka?

Zapraszamy serdecznie na seminarium, które odbędzie się w najbliższy czwartek 1 lutego 2024 r. w godz. 18.00-19.30. Referat pt. "Abuzywna wykładnia konstytucji, czyli jaka?" wygłosi pani Paulina Jabłońska, doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ.

Seminarium odbędzie się w formie stacjonarnej w Strefie Studenckiej UJ, ul. Św. Anny 6.

Będzie możliwe również dołączenie do spotkania on-line.

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w seminarium stacjonarnie lub online prosimy uprzejmie o rejestrację przez poniższy formularz: https://forms.office.com/e/10kiaWcmnF (rejestracja do 31 stycznia 2024 r.).

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapraszamy na seminaria CISK!

Sala Audytoryjna - Pałac Larischa

Zachęcamy do zapisania się do naszej listy mailingowej z powiadomieniami o nadchodzących seminariach. Informacje te znajdują się także w aktualnościach. Relacje z poprzednich seminariów znajdują się tutaj.

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Centrum Interdyscyplinarnych Studiów Konstytucyjnych jest samodzielną jednostką organizacyjną Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego utworzoną przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego na mocy zarządzenia nr 17 z dnia 30 stycznia 2020 r.

Celem działania Centrum jest inicjowanie, organizowanie i koordynowanie różnych form aktywności naukowej w zakresie interdyscyplinarnych badań naukowych dotyczących prawa konstytucyjnego, prawa europejskiego, teorii legislacji, teorii prawa oraz konstytucyjnego państwa prawa.

Centrum prowadzi również działalność edukacyjną i ekspercką.