Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie na konferencję pt. ""Constitutional Traditions and European Heritage"

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. "Constitutional Traditions and European Heritage" z udziałem referentów z 8 krajów europejskich (prof. Krystyna Kowalik-Bańczyk, prof. Martin Belov, prof. Bojan Bugaric, prof. Zoltan Pozsar-Szentmiklosy, prof. Fruzsina Gordos-Orosz, prof. Anita Rodina, prof. Jan Malir, prof. Agne Juskeviciute-Viliene, prof. Kristina Trykhlib i dr Monika Kawczyńska). Dyskutować będziemy m.in. nad przygotowaną przez nas do publikacji książką pt. "Constitutional Traditions and Constitutional Transitions. Legal and Socio-Legal Perspectives", red. M. Belov, M. Florczak-Wątor.

Konferencja odbędzie się 1 grudnia 2023 r. (piątek) w godz. 9:30-15:00 stacjonarnie w Salach Reprezentacyjnych Pałacu Larischa, ul. Bracka 12. Będzie również możliwość dołączenia online.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapraszamy na seminaria CISK!

Sala Audytoryjna - Pałac Larischa

Zachęcamy do zapisania się do naszej listy mailingowej z powiadomieniami o nadchodzących seminariach. Informacje te znajdują się także w aktualnościach. Relacje z poprzednich seminariów znajdują się tutaj.

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Centrum Interdyscyplinarnych Studiów Konstytucyjnych jest samodzielną jednostką organizacyjną Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego utworzoną przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego na mocy zarządzenia nr 17 z dnia 30 stycznia 2020 r.

Celem działania Centrum jest inicjowanie, organizowanie i koordynowanie różnych form aktywności naukowej w zakresie interdyscyplinarnych badań naukowych dotyczących prawa konstytucyjnego, prawa europejskiego, teorii legislacji, teorii prawa oraz konstytucyjnego państwa prawa.

Centrum prowadzi również działalność edukacyjną i ekspercką.