Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Seminarium 18.06.2020 r. - "Czy sąd konstytucyjny tworzy prawo?"

 
Zapraszamy na kolejne seminarium naukowe Centrum Interdyscyplinarnych Studiów Konstytucyjnych UJ, które odbędzie się online  w dniu 18 czerwca 2020 r. (czwartek) o godz. 18.00.
 
Temat seminarium: Czy sąd konstytucyjny tworzy prawo? Dyskusja wokół książki pt. "Oddziaływanie sądu konstytucyjnego na porządek prawny Austrii, Niemiec i Polski", red. M. Florczak-Wątor, P. Czarny, Kraków 2019.
 
Wystąpienia wprowadzające do dyskusji wygłoszą redaktorzy naukowi książki.

 

Prosimy o rejestrację na seminarium przez poniższy formularz do dnia 17 czerwca 2020 r. (środa) do godz. 20.00. Link do spotkania zostanie przesłany osobom zarejestrowanym w dniu 18 czerwca 2020 r.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapraszamy na seminaria CISK!

Sala Audytoryjna - Pałac Larischa

Zachęcamy do zapisania się do naszej listy mailingowej z powiadomieniami o nadchodzących seminariach. Informacje te znajdują się także w aktualnościach. Relacje z poprzednich seminariów znajdują się tutaj.

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Centrum Interdyscyplinarnych Studiów Konstytucyjnych jest samodzielną jednostką organizacyjną Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego utworzoną przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego na mocy zarządzenia nr 17 z dnia 30 stycznia 2020 r.

Celem działania Centrum jest inicjowanie, organizowanie i koordynowanie różnych form aktywności naukowej w zakresie interdyscyplinarnych badań naukowych dotyczących prawa konstytucyjnego, prawa europejskiego, teorii legislacji, teorii prawa oraz konstytucyjnego państwa prawa.

Centrum prowadzi również działalność edukacyjną i ekspercką.