Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Zaproszenie na seminarium międzynarodowe pt. “Constitutional Traditions and Constitutional Transitions (11.03.2023)

09.03.2023
więcej o Zaproszenie na seminarium międzynarodowe pt. “Constitutional Traditions and Constitutional Transitions (11.03.2023)

Zaproszenie na seminarium CISK UJ: raport Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka dotyczący analizy orzeczeń TK wydanych z udziałem osób nieuprawnionych oraz ich potencjalnych skutków prawnych

06.03.2023
więcej o Zaproszenie na seminarium CISK UJ: raport Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka dotyczący analizy orzeczeń TK wydanych z udziałem osób nieuprawnionych oraz ich potencjalnych skutków prawnych

Nagroda specjalna dla monografii CISK UJ w XIV edycji konkursu Wolters Kluwer Polska i „Przeglądu Sądowego” na książkę prawniczą najbardziej przydatną w praktyce wymiaru sprawiedliwości w 2021 roku

01.03.2023
więcej o Nagroda specjalna dla monografii CISK UJ w XIV edycji konkursu Wolters Kluwer Polska i „Przeglądu Sądowego” na książkę prawniczą najbardziej przydatną w praktyce wymiaru sprawiedliwości w 2021 roku

Zaproszenie na seminarium poświęcone problemowi orzeczeń wydanych przez TK w składzie niewłaściwie obsadzonym (21.02.2023, g. 17.00)

19.02.2023
więcej o Zaproszenie na seminarium poświęcone problemowi orzeczeń wydanych przez TK w składzie niewłaściwie obsadzonym (21.02.2023, g. 17.00)

Zaproszenie na seminarium CISK UJ pt. "Orzeczenie ETPC z 17.01.2023 r. w sprawie Fedotova i inni przeciwko Rosji oraz jego skutki dla polskiego porządku prawnego"

26.01.2023
więcej o Zaproszenie na seminarium CISK UJ pt. "Orzeczenie ETPC z 17.01.2023 r. w sprawie Fedotova i inni przeciwko Rosji oraz jego skutki dla polskiego porządku prawnego"

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapraszamy na seminaria CISK!

Sala Audytoryjna - Pałac Larischa

Zachęcamy do zapisania się do naszej listy mailingowej z powiadomieniami o nadchodzących seminariach. Informacje te znajdują się także w aktualnościach. Relacje z poprzednich seminariów znajdują się tutaj.

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Centrum Interdyscyplinarnych Studiów Konstytucyjnych jest samodzielną jednostką organizacyjną Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego utworzoną przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego na mocy zarządzenia nr 17 z dnia 30 stycznia 2020 r.

Celem działania Centrum jest inicjowanie, organizowanie i koordynowanie różnych form aktywności naukowej w zakresie interdyscyplinarnych badań naukowych dotyczących prawa konstytucyjnego, prawa europejskiego, teorii legislacji, teorii prawa oraz konstytucyjnego państwa prawa.

Centrum prowadzi również działalność edukacyjną i ekspercką.